• malzemeleri satis posted an update 11 months ago

  Hakkımızda

  Elektrik Depo firması olarak, Elektrik ve elektronik ürünler, hem kişisel hayatta hem de iş hayatında insanların fazlasıyla gereksinim duyduğu ürünlerdir. Yine gerekli ve çeşitli aydınlatmalarla hem özel hem de iş hayatımızı aydınlatmaktayız.

  Elektrik dünyası bilindiği üzere çeşitlilik gösteren, günden güne değişime ve gelişime uğrayan bir dünya… Bilimin ve teknolojinin değişmesiyle, insanın meraklarının ve arzularının farklılık göstermesiyle her yeni günde farklı bir buluşa, ürüne uyanabiliyoruz. Bu devamlı değişen ve gelişen alanla birlikte bu alanda hizmet verenler de kendilerini değiştirmekte ve yenilemektedirler. Bizler de, sürekli yenilik isteyen bu alanda meraklı, yeniliğe açık ve çalışkan çalışanlarımızla sizlere istediğiniz gibi bir hizmet vermek için yer almaktayız.

  Kendine güvenen yöneticilerimiz ve işini bilen çalışanlarımızla birlikte ucu bucağı olmayan bu alanda sizlere hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yaparak çalışmaktayız.

  Firmamız, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak için kurulmuştur. Elektrik, elektronik ve aydınlatma malzemelerini temin amacıyla kurulan firmamız İstanbul/Ümraniye’de bulunmaktadır.

  Bu alanda sıkı, güvenli, dürüst ve kaliteli çalışmayı esas alarak müşterilerimizin güler yüzünü, memnuniyetini ve güvenini hedef almaktayız. Bu doğrultuda çalışarak ve hizmet vererek kendimizi, kurumumuzu ve hizmetimizi geliştirmeyi hedeflemekte ve Onurcan Enerji Elektrik olarak adımızı ve hizmet kalitemizi korumayı önemsemekteyiz.

  Amacımız kuruluşumuzu ve kaliteli hizmetimizi yıllar boyu devam ettirmektir. Başta doğru ve dürüst çalışma kurallarını, sorumluluk bilincini ve sizlerin memnuniyetini esas almaktayız. Çalışanlarımızın sorumlu tutumları, kalite güvencemiz, güvenilir markalar ve uygun fiyatlı ürünlerimizle sizlere iyi hizmet sunmak için buradayız.

  Müşterilerimize en uygun ve sağlıklı hizmeti verebilmek adına online satış imkanı da bulundurmaktayız. Online sitemizde, bulundurduğumuz marka çeşitlerine ve ihtiyacınıza göre pek çok uygun fiyatlı elektrik, elektronik ve aydınlatma ürünü bulabilirsiniz.

  Anahtar priz, led aydınlatma, şalt malzemeler gibi aydınlatma ve elektrik malzemelerimiz sizlere sunulmak için stoklarımızda yer almaktadır. HES Kablo, Legrand, Osram, Viko, Pyrismian ve Siemens bulundurduğumuz ürün markalarıdır.

  Stoklarımız çeşitlidir ve sürekli olarak yenilenmektedir. Ampul, spot, şerit, sıva üstü ve altı, floresan ve benzeri led aydınlatmamız; kaçak akım, kompakt şalter, kontaktör ve otomatik sigorta gibi şalt malzemelerimiz; Legrand, Osram, Viko, Siemens gibi markalarımızın da seri anahtar prizleri stoklarımızda yer almaktadır.

  Ucuz ya da pahalı ürün satmayı değil çevreci, kaliteli, akıllı ve hemen her bütçeye uygun teknolojik ürünleri sizlerle buluşturmayı önemsiyoruz.

  İhtiyacınıza göre yapacağınız alışverişlerinizin yanı sıra toptan elektrik malzemesi alımlarınıza da olanak sağlamaktayız. Toptan satışlarımız sitemizde bulunmaktadır. Ve ayrıca perakende alımlar için de stoklarımız yenilenmektedir.

  Dönem dönem site üyelerimize özel indirim, kampanya ve ücretsiz kargo zamanları olmaktadır. Sosyal mecralardan bizleri takip ederek veya sitemizden E-bültene kayıt olarak özel kampanya ve duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.

  Online hizmetin yanında Whatsapp sipariş hattımız da sizlerin kolaylığına sunulmuştur.

  Firmamız müşteri güvenliğinin üzerinde önemle durmaktadır ve üyeliklerde hiçbir sorun yaşanmaması ve güvenli alışveriş yapılması adına bir politika izlemektedir. Alıcılarımızın herhangi bir sorun karşısında ürün iade ya da sipariş iptali hakkı elbette bulunmaktadır. Bu bilgiler sitemizde detaylı olarak incelemeniz için yer almaktadır.

  Her geçen gün değişen dünyaya, çağa ve teknolojiye uyan, dönemin gerektirdiği standartlarda ve siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine uygun bir hizmetle bu sektörde uzun yıllar yer almayı umuyoruz. Elbette bunun için sizlere de ihtiyacımız var…

  Kaliteli ürünleri için markalarımıza, sıkı ve sorumlu bir şekilde çalışan çalışanlarımıza ve bizlerden desteklerini esirgemeyen, bizlere güvenen sizlere teşekkürü borç biliriz.

  Güvenilir, sağlıklı ve keyifli alışverişler dileriz…

  https://www.elektrikdepo.com.tr/